Biorezonans Sigara Bırakma Destek Terapisi

Biorezonans terapi ile vücudun nikotine olan talebi kesilmekte, bu sayede kişi hiç bir ilaç vb. tedavi görmeden sigaradan kurtulmaktadır.

Sigaradan kurtulmanızın en önemli adımlarından birisi fiziksel bağımlılık kaynaklı nikotin yoksunluğunu sona erdirmektir. Rezonans terapileri ile fiziksel bağımlılığı ortadan kaldırarak nikotin yoksunluğu sona erdirilmektedir. Bu durum, terapi sonrası bedeninizin nikotin ihtiyacı hissetmeyeceği anlamına gelir.

Biorezonans terapisindaki amaç, sigaranın içindeki 4000 kadar ayrı maddeden kaynaklanan karışık paterndeki zararlı elektromanyetik frekanslarının vücudunuzun genel frekans spekturumu üzerindeki bozuşma etkisinin ortadan kaldırılmasıdır. Yapılan işlem alınan tüm frekansların tam ters çevrilmesi ve bu yeni yaratılan frekans paterninin vücuda verilmesidir. Kişi işlem sırasında genellikle bir şey hissetmez. Ama işlem sonunda sigara içindeki zehirli maddeler ve nikotinin vücudunuzla bağlantısı koparılmıştır, nikotin ve bu toksinler vücudunuzdan hızla atılmaya başlamıştır. Sigaranın içindeki zehirli maddelere artık vücudun toleransı yoktur. Sistemin normal işleyişini korumak için nikotine olan ihtiyacı ortadan kalkmıştır.

Biorezonans ile sigara bırakma
Biorezonans ile sigara bırakma

Biorezonans ile tüm maddelerin elektromanyetik frekans kalıplarını elde etme olanağı vardır. Sigara bırakma  seansında, içtiğiniz sigaranın frekans kalıbı elde edilir ve  biorezonans ile sigara bırakma terapisinde bu değerler kullanılır.

Biorezonans yöntemi sigaradan kurtulmak isteyen kişilere yardımcı olmak amacıyla fiziksel bağımlılığı sonlandıran bir yöntemdir. Kişinin sigaradan kurtulabilmesi için kesin bir kararlılık göstermesi sonuç için çok önemli bir gerekliliktir. Biorezonans ile sigara bırakma yönteminin başarı ile uygulanabilmesi için kişinin sigarayı bırakmaya kesin karar vermiş olması gerekir.

Paylaşın